PayPal עבור מדריך למלכ”רים 2023, PayPal לעמותות: מדריך מלא עבור 2023 | תן ברוטב

0

המדריך המלא לעמותות המשתמשות ב- PayPal בשנת 2023

Contents

תצטרך את המידע הבא שימושי במהלך תהליך ההרשמה:

PayPal למדריך למלכ”רים: מה שאתה צריך לדעת על גיוס כספים וקבלת תרומות באמצעות PayPal

השימוש ב- PayPal לקבלת תרומות באופן מקוון הוא סופר קל, אך עמותות יכולות גם לנצל את הכלים והתכונות הרבות של PayPal לגיוס כספים כמעט בכל מקום.

. .com, gobankingrates, theladders.com, ופרסומים אחרים. יש לו תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת סן דייגו וכיום מתגורר בפילדלפיה, פנסילבניה.

כתוב ונחקר על ידי ג’ייסון ויסרס ג’ייסון כותב על פלטפורמות תוכנה לעסקים קטנים, שירותים ומימון מאז 2015. המומחיות של ג’ייסון הוצגה ב- Yahoo Finance, Time/Nextadvisor, מגזין עסקים ביתי, כרטיסי אשראי.com, gobankingrates, theladders.com, ופרסומים אחרים. יש לו תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת סן דייגו וכיום מתגורר בפילדלפיה, פנסילבניה. סופר צוות בכיר

גילוי נאות: הביקורות והתכנים הבלתי משוחדים שלנו נתמכים בחלקם על ידי שותפויות מסונפות, ואנחנו דבקים בהנחיות קפדניות לשימור שלמות העריכה.

PayPal לעמותות

לארגונים ללא מטרות רווח מעולם לא היו כלים לגיוס כספים כמו שהם עושים כיום. PayPal הוא אחד מאותם כלים ללא מטרות רווח!

אתה יכול לחשוב על PayPal כפלטפורמת מסחר אלקטרוני וארנק דיגיטלי, אך עמותות צריכות להיות מודעות לכך ש- PayPal מציעה הרבה יותר מסתם כפתור תרומה. במאמר זה אנו מדגישים את כל ההיבטים של השימוש ב- PayPal לעמותות-תכונות, מדיניות ושילוב של צד שלישי-שיכולים להקל על גיוס כספים, הנהלת חשבונות וצרכים אחרים ללא מטרות רווח. .

תוכן העניינים

 • מדוע להשתמש ב- PayPal לעמותות?
  • חסרונות של שימוש ב- PayPal לעמותות
  • פרטים ארגוניים
  • מידע על חשבון בנק ארגוני
  • פרטי בעל חשבון
  • קבל תרומות מקוונות באמצעות PayPal
  • השתמש ב- PayPal כדי לקבל תרומות באופן אישי
  • למכור סחורה עם הקופה הניידת של PayPal
  • עקוב אחר תרומות ה- PayPal שלך ושפר את הנהלת החשבונות שלך
  • הוא PayPal ללא מטרות רווח?
  • ?
  • מהם דמי PayPal עבור עמותות?
  • האם Venmo טוב לעמותות?

  מדוע להשתמש ב- PayPal לעמותות?

  ההטבה העיקרית PayPal מציעה עמותות רשומות היא שיעורי עיבוד מוזלים לתרומות. ברגע ש- PayPal מאמת. קרא את המדריך שלנו לרישום הארגון שלך כ- 501 (c) (3) ללא מטרות רווח אם תרצה לסייע בתהליך זה.

  מעבר לשיעור העיבוד המוזל של PayPal, קחו בחשבון שהמותג המוכר והאמין של PayPal יכול להיות גורם מרגיע לתורמים כאשר הם רואים את אמינות הארגון שלכם ואת אבטחת העסקאות שלהם.

  PayPal מעניקה לארגונים ללא מטרות רווח סיבות רבות אחרות להשתמש בשירותיה כדי לגייס כסף. בואו נעבור את היתרונות האחרים האלה:

  • הגדרת כפתורי תרומה ללא מטרות רווח של PayPal לקבלת תשלומים מקוונים היא א .
  • קבלת תרומות ברשת – בין אם חד פעמי או חוזר – קל להפליא ברגע שתגדיר את כפתור התרומה שלך.
  • כפתורי התרומה של PayPal הם ידידותי לנייד, מה שמקל על קבלת תרומות ממשתמשי אינטרנט ניידים.
  • רוצה לקבל תרומות באופן אישי? אולי אפילו למכור סחורה הקשורה ללא מטרות רווח באופן אישי? PayPal מקלה גם על כך.
  • למכור מוצרים ממותגים וסחורה לגיוס כספים באופן מקוון באתר שלך באמצעות עגלה הניתנת להתאמה אישית.
  • שלב את חשבון העמותה שלך ב- PayPal עם אינספור אפליקציות של צד שלישי כדי להקל על אירועי צדקה, כמו מכירות פומביות, גאלות התרמה, נסיגות שנניות, טורנירי טריוויה וכו ‘. – האפשרויות הן אינסופיות!

  הכרת המותג האוניברסלי של PayPal ותכונות התרמה ידידותיות לצדקה הופכות אותו לבחירת עיבוד מוצקה עבור מרבית העמותות. עם זאת, PayPal רחוק מלהיות מעבד מושלם.

  ספק שירותי תשלום אוֹ PSP).

  עם מעבדי צד ג ‘, תהליך ההרשמה והאישור הוא מהיר וקל יותר מזה של ספק חשבון סוחר מסורתי. עם זאת, עסקאות אינדיבידואליות נבדקות ביתר שאת כאשר הם מעובדים על ידי PSP, מה שמגדיל את הסיכון שעסקה תמימה עשויה לעורר חשבון להחזיק בחשבון.

  קרא את המאמר שלנו כיצד להימנע מחיזוק חשבונות סוחר, קופאים וסיומות כדי ללמוד כיצד למזער את הסיכון להתרחשות זה.

  בואו נעבור על כמה מחסרונות האחרים של שימוש בחשבון ללא מטרות רווח של PayPal:

  • בעוד ש- PayPal מציעה שיעורי עיבוד מוזלים לתרומות ללא מטרות רווח, כמה פלטפורמות תרומות מתחרות מאפשרות לך לתת לתורמים את האפשרות לכסות את דמי העסקה בעצמם, מה שעלול לגרום לארגון שלך לא לשלם דמי עסקה ברוב התרומות. PayPal לא מציעה תכונה זו.
  • דמי טרחה קבועים הם 0 $.49, שהוא יחסית גבוה. מרבית הצדקה מקבלים תרומות, בממוצע, גדולות מספיק כדי להפוך את זה לאינאי נושא. עם זאת, אם העמותה שלך אכן מקבלת המון תרומות קטנות מאוד, מבנה העמלות של PayPal מתאים מאוד לצרכים שלך.
  • חלק מכלי ה- PayPal שאולי תרצו להשתמש בהם במהלך גיוס הכספים – דפי תרומות, ניהול תורמים וכו ‘. – הם לא מספקים או אינם קיימים. למרבה המזל, יש לגיונות של שילוב של צד שלישי .

  אם אתה סקרן לגבי האפשרויות האחרות שלך, קרא את המאמר שלנו על אפשרויות עיבוד תשלומים מוזלות לעמותות למידע על ספקי שירותי סוחרים אחרים המספקים עמותות.

  עמלות ושיעורים עבור חשבון ללא מטרות רווח

  דמי העיבוד הסטנדרטיים של PayPal לתרומות הם 2.89% + $ 0.49 לכל עסקה. עם זאת, ארגוני צדקה רשומים 501 (ג) (3) זכאים לשלם רק 1.99% + $ 0.49 לכל עסקה. עם זאת, תשלומים מכרטיסי אשראי שאינם ארה”ב כפופים ל- 1 נוסף.דמי עסקה של 5%.

  דבר אחד שאתה יכול לעשות עם כפתורי התרומה של PayPal הוא לבקש תרומות חוזרות. תורמים יכולים לבחור את תיבת הסימון החודשית כדי לתת תשלומים חודשיים אוטומטיים. תשלומים אלה יעבדו באותו שיעור כמו התרומות החד פעמיות שלך.

  שים לב ששיעורי העמותות של PayPal עושים לֹא הגש בקשה כשאתה מקבל תרומות באופן אישי באמצעות PayPal Zettle אפליקציית MPOS, שגובה א 2.. לכל דמי עסקה עבור כל העסקאות המציגות כרטיסים. תוכל גם לעבד תרומות באמצעות קוד QR בקצב זה. יהיה לנו עוד מה לומר על Zettle בהמשך.

  PayPal מאפשרת לך לקבל תשלומים ללא מגע באמצעות Apple Pay. אם כי ההנחה של PayPal ללא מטרות רווח לא תחול, אתה יכול לקבל תרומות באמצעות Apple Pay ב .59% + $ 0.49 לכל עסקה, הנמוכה משיעור התרומה הסטנדרטי של PayPal (אם כי לא בשיעור העמותה).

  אתה יכול להניח שמכיוון ש- Venmo נמצאת בבעלות PayPal, יש לו את אותן תכונות ללא מטרות רווח כמו PayPal עצמה. עם זאת, דע זאת Venmo מציעה יתרונות משלה (וחסרונות) מבחינת גיוס כספים לצדקה. לדוגמה, שיעור העיבוד של Venmo עבור עמותות רשומות – 1.9% + $ 0.10 – נמוך מזה של PayPal עצמו. . קרא את ה- Venmo שלנו למדריך למלכ”רים למידע נוסף.

  . במסגרת תוכנית זו אתה משלם 4.99% + $ 0.09 לכל עסקה מקוונת במקום שיעור העיבוד הרגיל של PayPal. כאשר מעובדים תשלומים קטנים, שיעור האחוזים הגבוה יותר מורכב יותר מהתשלום הקבוע הנמוך יותר. למרבה הצער, לא כל משתמשי ה- PayPal יכולים להירשם לתוכנית Micropayments. יכול להיות שהתרומות אינן זכאיות כרגע לתמחור של מיקרו -תשלום (אם כי ל- PayPal אין נָקוּב מדיניות לכך). עם זאת, אם הארגון שלך מעבד הרבה סכומים קטנים מתורמים, זה לא יכול להזיק לשאול את PayPal אם אתה תהיה זכאי לתמחור מיקרו -תשלומי מיקרו.

  קרא את המאמר שלנו על תמחור PayPal עבור הסיפור המלא על מבנה העמלות של PayPal, שהפך להיות מורכב משמעותית במהלך השנים האחרונות.

  כיצד להגדיר חשבון PayPal ללא מטרות רווח

  .

  • בחר בארגון ללא מטרות רווח כסוג העסקי שלך
  • בחר ללא מטרות רווח כקטגוריה
  • הזן את המידע של הארגון שלך כדי לקשר אותו לחשבון PayPal שלך ולהעביר כספים לחשבון הבנק שלך

  פרטים ארגוניים

  • שם רשום
  • כתובת דוא”ל
  • כתובת אתר
  • תאריך שהוקם

  מידע על חשבון בנק ארגוני

  • מספר חשבון
  • מספר ניתוב
  • גישה בנקאית מקוונת

  פרטי בעל חשבון

  • הגדרת תפקיד
  • מספר ביטוח לאומי
  • כתובת בית
  • כתובת דוא”ל

  באשר לדרישות ללא מטרות רווח של PayPal, תצטרך לספק את הדברים הבאים כדי לאשר את הסטטוס 501 (c) (3) של הארגון שלך ולהיות זכאי לשיעור הצדקה:

  • עין
  • נפח משוער של עסקאות PayPal חודשיות
  • PDF של הצהרת הבנק שלך המצורף לחשבון PayPal שלך (כולל שם ומספר חשבון מלא)

  אם לארגון העמותה שלך אין עדיין 501 (ג) (3) סטטוס (קרא את המדריך של סוחר מאבריק לעמותות כדי ללמוד כיצד להשיג סטטוס 501 (ג) (3)), תצטרך לשלם את התרומה הסטנדרטית לעבירה סטנדרטית תַשְׁלוּם.

  לבסוף, ארגונים גדולים המעבדים יותר מ- 100,000 $ לחודש יצטרכו להתקשר ל- PayPal כדי לקבוע הסדרים מיוחדים.

  כיצד להשתמש בחשבון PayPal ללא מטרות רווח כדי למקסם את התרומות

  בואו לבחון את הדרכים השונות PayPal יכול להוות יתרון לגיוס הכספים שלך ללא מטרות רווח.

  קבל תרומות מקוונות באמצעות PayPal

  הוספת כפתור תרומה של PayPal לאתר הארגון שלך ו/או להדוא”ל התרמה הוא מהיר וקל. כדי להגדיר את כפתור התרומה שלך, תצטרך לבצע את הצעדים המפורטים בדף המפתח של PayPal. תוכל לבחור את סגנון הכפתור שלך, לבחור את המטבע בו אתה מקבל תרומות, בחר אם לאפשר לתורמים לתרום חודשי חוזר ועוד.

  דרך נוספת לבקש תרומות מקוונות היא להשתמש ב- PayPal.. .

  השתמש ב- PayPal כדי לקבל תרומות באופן אישי

  PayPal Zettle

  מלכ”רים יכולים לקבל תרומות באופן אישי באמצעות מערכת PayPal Zettle Mobile POS. עם PayPal Zettle, אתה מקבל שבב מודרני + קורא כרטיסי סיכה ללא קשר (29 $ לקורא הראשון, 79 $ עבור כל הקוראים הבאים). לאחר מכן תוכל לעבד תרומות באופן אישי באירועי התרמה גדולים, גאלות צדקה וכו ‘.

  עסקאות המעובדות על ידי Zettle נתונות לא 2..09 תַשְׁלוּם. למרבה הצער, מלכ”רים לא יכולים לשלם דמי עיבוד מוזלים בעת השימוש ב- Zettle. עסקאות מפתח-אין יהיו נתונות לגבוה יותר 3.49% + $ 0.09 תַשְׁלוּם.

  אתה יכול גם לשלוח חשבוניות באמצעות אפליקציית ה- PayPal Zettle. חשבוניות חופשיות לשלוח, אבל כשאתה מקבל תשלום, אתה תשלם את 3.49% + $ 0. דרג כי PayPal מחייב עבור עסקאות מקוונות סטנדרטיות ללא תרומה. מה שנחמד ביכולת לשלוח חשבוניות הוא שעבור תרומות גדולות (ארבע דמויות ומעלה), אתה יכול פשוט לשלוח חשבונית, ובכך ליצור מסלול נייר. שיכולים להועיל מאוחר יותר!

  למכור סחורה עם הקופה הניידת של PayPal

  בין אם הארגון שלך ללא מטרות רווח מפעיל מכירה פומבית של צדקה או מוכר סחורה ממותגת בחנות מתנות או במיקום אחר “פגוש שטח”, PayPal Zettle הוא אפשרות לעיבוד סלולרי מוצק. יתר על כן, אם אתה זקוק למערכת קופה עם עומק תכונה יותר מאשר Zettle, PayPal משתלב גם עם מערכות קופה חזקות יותר.

  ה 2.29% + $ 0.09 שיעור PayPal לעסקאות באופן אישי חל ללא קשר לשותף ה- POS שלך, אך אתה תביא לדמי תוכנה נוספים עבור מערכת ה- POS עצמה.

  עיין בתוכנת נקודת המכירה המועדפת עלינו ��

  המדריך המלא לעמותות המשתמשות ב- PayPal בשנת 2023

  PayPal חופשי לשימוש ומציע דמי עיבוד תשלומים מוזלים עבור מלכ”רים, אך האם זה המתאים לך הנכון? השתמש במדריך מהיר וקל זה כדי לגלות.

  תוכן העניינים

  זהו טקסט כלשהו בתוך חסימת DIV.

  תוכן העניינים

  שתף את המאמר הזה

  https: // viveButter.

  הירשם

  אל תחמיץ תובנות שבועיות!
  150K+ Changemakers כבר נרשמו
  הַצלָחָה!
  אופס! משהו השתבש בזמן הגשת הטופס.

  לארגונים ללא מטרות רווח יש יותר כלי התרמה בהישג יד מתמיד – וזה לא רגע מוקדם מדי. . האם זו אפשרות עצמאית נוחה לקבל תרומות, או שמא מדובר בתוסף שימושי לפלטפורמת התרמה חזקה יותר?

  יש לנו תשובות. בעוד ש- PayPal מאומצת ונאמנת על ידי נותנים, זו לא תמיד הדרך היעילה ביותר לקבל כסף או להשיק קמפיין תרומה. למרבה המזל, זו לא האפשרות היחידה שם בחוץ.

  השתמש במאמר זה כמדריך המהיר והקל שלך ל- PayPal עבור מלכ”רים:

  • תמחור ללא מטרות רווח של PayPal
  • מה עמותות יכולות ולא יכול לעשות עם PayPal
  • יתרונות וחסרונות של PayPal לעמותות
  • כיצד עמותות יכולות להפיק את המרב מ- PayPal

  כדי לקבל תרומות עם PayPal, תצטרך להקים חשבון עסקי של PayPal. ההתקנה היא די פשוטה, ואין דמי פלטפורמה, חודשיים, הרשמה או ביטול. למרות שפלטפורמת התשלומים היא בחינם, ישנם דמי עיבוד תשלומים שונים שעליכם להיות מודעים.

  דמי PayPal עבור מלכ”רים

  השיעור הסטנדרטי לקבלת כרטיסי אשראי וחיוב ב- PayPal הוא 2.89% + $ 0.49 לתרומה, אבל 501 (ג) (3) עמותות יכולות לחול על מנת לקבל שיעור מופחת. אם אתה משתמש ב- PayPal כדי לקבל תרומות כצדקה מאושרת, תשלם בפועל 1.99% + $ 0.49 לכל עסקה. זה אומר שאם תומך תורם 50 $, בסופו של דבר עם בערך 48 $.52 בכיס שלך.

  אבל בעוד כמה דולרים חסרים עשויים להיות בסדר מדי פעם, זה יסתכם במהירות אם תכניס מאות או אלפי תרומות.

  לא כל פלטפורמה גורמת לעמותות לכסות את עלויות עיבוד התשלומים שלהם. . GiveButter גם לא גובה דמי פלטפורמה ומציע דמי עסקה בכמה מהשיעורים הנמוכים ביותר בענף.

  PayPal מציעה גם תוכניות שכבה גבוהות יותר (עבור עלייה בתעריפים) המאפשרים לתורמים לבדוק מבלי לעזוב את האתר שלך ולשלם עם מגוון רחב יותר של מטבעות. יש כאן גם PayPal, המאפשר לך לקבל כרטיסים באופן אישי באמצעות מכשיר נייד, קורא כרטיסים ואפליקציית PayPal.

  הערה: שיעורי עסקאות ועמלות עבור תרומות בינלאומיות ו- PayPal כאן משתנות בהתאם לסוג העסקה, אז תמיד בדוק שוב את תג המחיר הסופי.

  תורמים יכולים לכסות שכר טרחה ב- PayPal?

  בכמה מקומות באתר שלה, PayPal קובעת כי התורמים יכולים לעזור בכיסוי דמי עיבוד תשלומים על ידי הגדלת התרומות שלהם כדי לסייע בקיזוז העלויות, אך לא יכולנו למצוא מידע נוסף על כמה תורמים יכולים בפועל לכסות באופן טבעי.

  כאשר משולבים עם פלטפורמת התרמה של צד שלישי כמו GiveButter המאפשרת עמלות מכוסות תורמים, תורמי PayPal יכולים להצטרף לכיסוי דמי העסקה לחלוטין.

  מה עמותות יכולות ולא יכול לעשות עם PayPal

  ראשית, קצת רקע מהיר ב- PayPal ומדוע הוא כל כך בשימוש נרחב: כדי לקבל כרטיסי אשראי באופן מקוון, אתה צריך את מה שמכונה שער תשלום. בעבר תצטרך להגיש בקשה לחשבון סוחר ולהתמודד עם תהליך אישור ארוך להגדרת שער תשלום. לעתים קרובות, חברות חדשות או קטנות לא יאושרו מכיוון שהן לא יכלו לעמוד בדרישות החשבון הקפדניות. אנשים שמנסים לאסוף כסף למען מטרה טובה היו צריכים למצוא אפשרויות אחרות.

  למרבה המזל, הימים ההם מאחורינו. שערי תשלום כמו PayPal הפכו לשליחה ולקבל כסף בריזה. יש רק שלושה שלבים להגדרת PayPal עבור העמותה שלך כדי להתחיל לקבל תרומות:

  1. להכין.
  2. לַחֲלוֹק: כשאתה מוכן, שתף את ה- PayPal המותאם אישית שלך.לי קישור, הוסף כפתור תרום PayPal לאתר שלך, או הפעל את האפשרות PayPal בקופה.
  3. לגייס כסף: לגבות את הכספים שלך לאחר הוצאת דמי העסקה עבור כל תשלום.

  מאומת 501 (ג) (3) עמותות יכולות לחול גם כדי לקבל סטטוס צדקה מאושר מ- PayPal, אשר פותח את דמי העסקה הנמוכים יותר וזכאות לקרן מתן PayPal, פרופילי הצדקה החדשים של Venmo ועוד.

  התומכים שלך יכולים לתרום עם כרטיס אשראי, כרטיס חיוב או כסף בחשבון PayPal שלהם אם יש להם כזה. הם יכולים לבחור תרומות חד פעמיות או תרומות חוזרות ונשנות כמו מנוי חודשי בסך 10 דולר, ותוכלו גם לאפשר להם לתרום לתוכניות ספציפיות, כגון כונן אספקת בית הספר או קרן השיפוץ בגן המשחקים שלכם.

  עכשיו כשאתה יודע מה זה PayPal – שער תשלומים מקוון חזק – נדבר על מה שהוא לא. PayPal אינה פלטפורמת תרומה חד פעמית. אתה לא יכול לספר את הסיפור שלך, ליצור דפי התרמה, למכור כרטיסי אירוע, לנהל קמפיין מימון קהל, להדגיש את יעד התרמה שלך, או לעדכן בקלות ולהודות לתורמים שלך. אתרי התרמה כמו GiveButter מציעים את אותו כפתור תרומה לאתר האינטרנט שלך, אך אתה מקבל גם גישה לשיטות תשלום הרבה יותר ותכונות גיוס כספים.

  היתרונות של PayPal לעמותות

  ✅ מותג שמות מהימנים וניתנים לזיהוי: PayPal היא אחת מפלטפורמות התשלומים הדיגיטליות הגלובליות הגדולות ביותר שתורמים יכולים להרגיש בטוחים בבחירת התשלום והזנת המידע שלהם. זה תואם PCI, ידוע ומוכר באופן נרחב כפתרון תשלום מסחר אלקטרוני נוח.

  ✅ פלטפורמה ראשונה לנייד: ככל שמתן מהלכים יותר ויותר מקוונים וניידים, קבלת שער תשלום המותאם לנייד עשויה להגביר את התרומות של העמותה שלך. . .

  ✅ מגוון שילובים ותוספים שימושיים: . בנוסף, אם אתה כבר משתמש בתוכנת התרמה או במערכת ניהול קשרי לקוחות (CRM), זה פשוט יחסית להוסיף PayPal כאפשרות תרומה ולהאכיל מידע על תורם ל- CRM שלך מ- PayPal, תוך הסרת הצורך בהזנת נתונים ידנית.

  חסרונות של PayPal לעמותות

  ❌ דמי עיבוד תשלום לא ברורים שקשה להימנע מהם: כפי שהזכרנו קודם, עלויות עיבוד התשלומים יכולות להוציא נשיכה גדולה מהכנסות התרומה הקריטיות שלך. מה ש- PayPal לא מובן מאליו הוא ששיעורי העסקה הללו משתנים בהתאם לאיך שאתה מקבל תשלום. לדוגמה, אם אתה מקליד ידנית את מספר כרטיס האשראי של מישהו, דמי העסקה שלך עולים.

  למרות ש- PayPal מאפשרת לך לקבל תרומות מקוונות, זה לא מספק את חווית התרמה שעומדת למשוך תומכים ולהשאיר אותם לחזור. אין דרך ליצור דף התרמה מרתק, להגדיר אירועים או למכור כרטיסים או לתרום לעדכון תומך מלא חיים. עם PayPal לעמותות, אתה יכול להוסיף את הלוגו של המותג שלך לטופס התרומה, וזה בערך לרישיון יצירתי.

  ❌ שיטות תשלום מוגבלות: כרטיסי אשראי וכרטיסי חיוב הם אפשרויות תשלום פופולריות כדי להיות בטוחים, אך הם כבר לא האפשרויות היחידות. הצרכנים מאמצים במהירות את VenMo וארנקים ניידים כמו Apple Pay ו- Google Pay כדי לשלוח תשלומים ללא לחץ. יתר על כן, מלכ”רים הם מהמשתמשים הנלהבים ביותר בקמפיינים לגיוס תרומות טקסט לתורם. עם זאת, עמותה של PayPal מוגבלת לקבלת תשלומי כרטיסים מסורתיים או תרומות באמצעות חשבון PayPal.

  ❌ חוסר יציבות בחשבון פוטנציאלי: עסקים מדווחים כי PayPal לפעמים מקפיא או סוגרים חשבונות ללא אזהרה, ומשאיר אותך ללא דרך לגשת לתרומות שהרוויחו קשה שלך. לדוגמה, אם העמותה שלך תקבל פתאום תרומת PayPal בסך 5,000 $, והתרומה הממוצעת שלך היא 100 $, היא עשויה לעורר אחיזת חשבון.

  PayPal לעמותות: בשורה התחתונה

  .

  ראוי לציין את החיוביות. . הפלטפורמה מציעה הנחות למלכ”רים ממש מחוץ למחבט ויש לה תכונות בסיסיות כמו כפתורי תרומה בהתאמה אישית, הצעות סכום תרומה, קבלות דוא”ל ודלי מתן מרובים.

  אבל כשמדובר בגיוס כספים לטווח הארוך, שער תשלום כמו PayPal עובד טוב יותר כמצב צדדי. בפני עצמה, PayPal מפספסת את דפי התרמה המרגשים, הרשמת אירועים, תכונות חברתיות ונגיעות אישיות המניעות את התורמים לתת שוב ושוב. בנוסף, עם מספר מצומצם של שיטות תשלום ועלויות עיבוד תשלום בלתי גמישות, PayPal מתפקד יותר כמו דף תרומה נוקשה ולא פיתרון גיוס כספים מלא.

  . ? מכיוון שאתה יכול להשיג את אותם הטבות PayPal בדיוק מבלי להקריב את כלי ההתרמה המרתקים שעוזרים לך להגיע “כן” עם התורמים שלך.

  קבל את המיטב משני העולמות עם vivebutter

  עם viveButter, אתה יכול להציע שיטות תשלום רבות ככל שתצטרך, כולל האפשרות לקבל תרומות PayPal. אנו מאגרים את מקורות התרומה השונים שלך לחשבון אחד, ולכן תשלומים עבור כל הקמפיינים שלך מאוחדים למשיכה חלקה אחת. אינך זקוק אפילו לחשבון PayPal כדי לקבל תרומות PayPal על viveButter – וגם לא התורמים שלך.

  מקסום את ההון שלך ומזער את הלחץ על ידי הרשמה לחשבון GifeButter בחינם והצעה אוטומטית ל- PayPal כשיטת תשלום מקוונת על כל הקמפיינים שלך.

  PayPal לעמותות: היסודות + חלופות שימושיות

  PayPal עבור תמונת כותרת של מלכ

  PayPal לעמותות היא אחת הדרכים הטובות ביותר לקבל תרומות ולשמור על אבטחה. עם חבילת התכונות המרשימה שלה, PayPal הוא מעבד תשלומים רב עוצמה המסייע לתורמים שלך להרגיש בטוחים במתן באתר שלך.

  עם זאת, PayPal אינה האפשרות היחידה לעיבוד התשלומים הזמינה לעמותות. ישנן המון פלטפורמות שיש לקחת בחשבון שמציעות גם כלי תשלום ספציפיים ללא מטרות רווח המאפשרים לארגונים להתגייס ביעילות.

  עם זאת בחשבון, ענינו על כמה מהשאלות הנפוצות ביותר לגבי השימוש ב- PayPal לעמותות. בנוסף, אנו הולכים לבדוק את המידע הדרוש לך כדי לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי איזה מעבד תשלום מתאים לארגון שלך.

  • מה עושה PayPal?
  • ?
  • האם דמי חיוב PayPal עבור מלכ”רים?
  • מהם היתרונות של חלופות PayPal?
  • מהן האלטרנטיבות ל- PayPal לעמותות?

  מה עושה PayPal?

  PayPal היא תוכנת עיבוד תשלומים מקוונת המאפשרת לך לשלוח ולקבל כסף באופן אלקטרוני. PayPal מקבל קבלת תרומות, עיבוד עסקאות מסחר אלקטרוני וחשבונית פשוטה ובמחיר סביר. עם PayPal, אתה יכול לשפר את חווית התורם ולגייס כספים בצורה יעילה יותר.

  בואו לחקור כמה מתכונות ההתרמה של PayPal ללא מטרות רווח:

  תרום כפתור

  . בעזרת PayPal, אתה יכול בקלות ליצור ולהתאים אישית כפתור תרומה לדף הבית שלך, ומאפשר לך להתחיל באופן מיידי לקבל תרומות.

  עם כפתור התרומה, העמותה שלך יכולה:

  • לעבד את כל כרטיסי האשראי והחיוב העיקריים.
  • בחר סכומי תרומה ספציפיים להציע.
  • אפשר לתורמים להגדיר תרומות חוזרות ונשנות ישירות מדף הבית שלך.
  • תן לתורמים אפשרות לכיסוי דמי עיבוד.

  מסחר אלקטרוני

  PayPal מאפשרת לך לקבל את כל כרטיסי האשראי העיקריים, כרטיסי החיוב וה- Venmo. זה גם ממיר מטבע ללא טרחה. בעזרת Checkout PayPal, התורמים יכולים להשלים את העסקאות שלהם בעמוד שלך ולהוסיף תרומות חוזרות כאפשרות Checkout. זה מבטיח שלא תחמיץ רגע להתחבר לתורמים שלך ושהתורמים שלך מרגישים בנוח לתת באתר שלך.

  תהליך תרומה בהתאמה אישית

  הניסיון הניתן להתאמה אישית של PayPal מבטיח שאסטרטגיות השיווק והגיוס של הארגון שלך נותרות בסנכרון. אתה יכול ליצור קישור מותאם אישית עם הנושא והלוגו שלך ולשתף אותו באתר שלך, במדיה החברתית, בדוא”ל ובהודעות טקסט. PayPal מאפשרת לך גם לבקש סכומי תרומה ספציפיים דרך הקישור שלך, כך שתוכל לעמוד ביעדי התרמה שלך.

  כלי החשבונית של PayPal מאפשרים לך לאסוף תרומות, לשלוח את החשבוניות שלך מכל מכשיר ולפנות לאוטומציה של תהליך החשבונית ללא תוכנה נדרשת. זה מאפשר לך להישאר מסודר ושומר על תורמים בלולאה.

  האם PayPal עובדת עם תוכנה אחרת ללא מטרות רווח?

  PayPal לא תוכנן ככלי התרמה All-in-One. ללא תכונות כמו רישום אירועים, ניהול תורמים, גיוס כספים לעמיתים, מימון המונים או בדיקת עושר, PayPal עשוי לא לענות על כל צרכי העמותה שלך.

  כאן נכנסים אינטגרציות. אינטגרציות מאפשרות לך לארגן את כל נתוני התורמים והגיוס שלך במערכת אחת, כך שתדע היכן לקבל את המידע הדרוש לך. על ידי שילוב של PayPal עם תוכנות אחרות לניהול תורמים, אתה יכול להבטיח לעמותה שלך יש את כל מה שהוא צריך כדי לארגן את הנתונים שלה ולנהל התרמה מקוונת ביעילות.

  לדוגמה, PayPal משתלב עם Bloomerang כדי להבטיח שכל נתוני התורמים והתרומה מאורגנים במקום אחד. בנוסף, אתה יכול להשתמש ב- CRM המקיף של בלומראנג כדי לקטלג ולנהל את מערכות היחסים שאתה מקבל משיווק, אירועים ותרומות. על ידי שילוב של Bloomerang עם PayPal, אתה יכול למקסם את פוטנציאל ההתרמה וההשתתפות של העמותה שלך.

  צילום מסך המציג את PayPal בחנות האפליקציות החינניות

  האם דמי חיוב PayPal עבור מלכ”רים?

  PayPal מציעה לצדקה מאומתת שיעור עיבוד מוזל של 2.89% + $ 0.49 לתרומה.

  כדי להירשם ל- PayPal לעמותות, תצטרך לספק מידע כגון:

  • פרטים ארגוניים ,
  • מידע על חשבון בנק עבור העמותה שלך , כגון חשבונך ומספרי הניתוב שלך
  • מידע על בעל החשבון , כגון כותרת התפקיד שלהם וכתובת הדוא”ל שלהם

  בנוסף, כל העמותות חייבות להגיש בקשה לשקול תמורת האגרה המוזלת. כדי לאמת את העמותה שלך, תצטרך להגיש את המידע הבא:

  • הנפח החודשי המשוער שלך של עסקאות PayPal
  • PDF של הצהרת הבנק שלך המצורף לחשבון PayPal שלך

  מהם היתרונות של שימוש בחלופות PayPal?

  PayPal לעמותות הוא ללא ספק כלי לעיבוד תשלום חזק, אך העמותה שלך עשויה לחפש יותר מסתם מעבד תשלומים לניהול תהליכי התרמה המקוונים שלו.

  על ידי רק באמצעות PayPal לניהול התרמה מקוונת שלך, אתה עלול להחמיץ תכונות התרמה שימושיות אחרות שיכולות לעזור לעמותה שלך לעקוב ולנהל את יחסי התורמים בצורה יעילה יותר. .

  זה המקום בו תוכנת ניהול תורמים נכנסת לתמונה. על ידי שימוש במערכת ניהול תורמים וגיוס תרומות מקוונים כולו, העמותה שלך יכולה:

  • שלב את תהליכי התרמה המקוונים והאישיים שלך עם מערכת ניהול התורמים שלך. זה מאפשר לך להעביר בצורה חלקה את נתוני התורמים ישירות למסד הנתונים של התורמים שלך מכל מקורות התרמה, כולל דף התרומה המקוון שלך ואירועי התרמה שלך. .
  • ליצור בקלות דוחות אוטומטיים. . אתה יכול לנתח מגמות משנה לשנה ולגלות דפוסים בהתנהגות תורמים כדי ליצור תוכנית התרמה יעילה יותר לקמפיינים עתידיים.
  • סקר את מסד הנתונים של התורמים שלך להזדמנויות פוטנציאליות לגיוס כספים חדש. באמצעות מערכת ניהול תורמים המציעה סינון עושר, אתה יכול לזהות תורמים עם יכולת נתינה גבוהה וזיקה חזקה למטרה שלך. זה מאפשר לך להתחיל ליצור קשרים עם תורמים עיקריים פוטנציאליים שיכולים לתרום מתנות גדולות יותר למשימה שלך.
  • . מערכות ניהול תורמים מרכזיות מציעות שילובים עם כלים אחרים ללא מטרות רווח שהארגון שלך עשוי להשתמש בו, כגון פלטפורמת השיווק בדוא”ל שלך או תוכנת הנהלת חשבונות שלך. זה מקל על הצגת כל הפעילויות של העמותה שלך במסד נתונים מרכזי אחד ולא צריך לבקר באתרים שונים כדי להציג את כל התורמים או התכנון.

  אם הארגון שלך זקוק לדרך נוחה יותר לנהל תרומות מקוונות וכן עקוב אחר מידע על תורמים, מערכת ניהול תורמים מן המניין עשוי להיות הכלי הנכון עבורך ולא רק להשתמש ב- PayPal לעמותות.

  מהן האלטרנטיבות ל- PayPal לעמותות?

  . כמובן שבטיחות ויעילות הם סדר העדיפויות העליון. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון מאיפה מרבית התרומות שלך מגיעות ואיזה סוג תהליך תשלום עשוי לגרום לתורמים שלך להרגיש הכי נוחים.

  תיארנו כמה מהחלופות הטובות ביותר ל- PayPal כדי שתוכל להבטיח שאתה מקבל את ההחלטה הנכונה עבור הארגון והתורמים שלך.

  תשלומי בלומראנג

  Bloomerang מציע מעבד תשלומים מהשורה הראשונה וכל כך הרבה יותר. כמשתמש בלומראנג, העמותה שלך יכולה לגשת למערכת חזקה, All-in-One לניהול תורמים, התרמה מקוונת ודיווח על נתונים.

  .

  • עמלות שטוחות ותמחור עסקאות פשוטות, ללא עמלות חודשיות או מינימום
  • הגדרה מהירה וקלה, עם גישה לצוות תמיכה מועיל
  • תאימות ל- PCI ושיטות אבטחת מידע טובות ביותר בכיתה
  • פיקדונות גמישים, ומאפשרים לך להגדיר לוח זמנים לתשלום בהתאמה אישית
  • הזדמנויות לתורמים לכסות את דמי העסקה

  . PayPal

  PayPal בלומראנג
  כפתורי תרומה כן כן
  תרומות חוזרות ונשנות כן
  מסחר אלקטרוני לא
  ניתן להתאמה אישית כן כן
  עמלות 2.89% + $ 0.49 2..30 לכל עסקה

  תורם

  תורם הוא תוכנת עיבוד תרומות המעוצבת עם עמותות בראש. באמצעות תורם, אתה יכול לנהל בקלות תרומות חוזרות ולאחסן נתוני תורמים. מכיוון שהפלטפורמה מתמחה בתרומות, תורם מתאים לצרכים ספציפיים ללא מטרות רווח. עם זאת, אין בו רבים מתכונות העסקה והמסחר האלקטרוני הנתמכות על ידי PayPal או Stripe.

  בנוסף, תורם מעבד תרומות באמצעות Stripe או PayPal. למרות שזה מבטיח זמני הפקדה מהירים, עמותות יכולות לבחור לחתוך את המתווך באמצעות פס או PayPal בעצמם.

  תורם VS.

  מאפיינים PayPal תורם
  כפתורי תרומה כן כן
  תרומות חוזרות ונשנות כן כן
  מסחר אלקטרוני כן לא
  כן כן
  עמלות 2.89% + $ 0.49 1. +
  דמי עיבוד

  פס

  . הוא מציע תשלומים מיידיים ופוטנציאל עסקה באופן אישי. Stripe מאפשר גם ליצור פרופילי תורמים כדי לעקוב אחר נותנים חוזרים ולעדכן כרטיסי אשראי שפג תוקף מבלי ליצור קשר עם התורמים שלך.

  פס נגד. PayPal

  מאפיינים PayPal פס
  כפתורי תרומה כן לא
  תרומות חוזרות ונשנות כן כן
  מסחר אלקטרוני כן כן
  ניתן להתאמה אישית כן כן
  עמלות .89% + $ 0. 2.9% + $ 0.30 (עם תשלום מופחת ללא מטרות רווח)

  כיכר

  אתה בטח מכיר את כיכר מקוראי הכרטיסים ומעבדי עסקאות נקודת מכירה. כיכר מאפשרת לך לעבד בקלות מתנות ותרומות באירועים ולעקוב אחר התורמים עם ספרייה מקוונת.

  בנוסף, Square מציעה כלי מעורבות לקוחות לעמותות שאינן מוכנות להשקיע בתוכנת CRM ללא מטרות רווח.

  כיכר נגד. PayPal

  מאפיינים PayPal כיכר
  כפתורי תרומה כן כן
  תרומות חוזרות ונשנות כן
  מסחר אלקטרוני כן כן
  ניתן להתאמה אישית כן
  עמלות 2.89% + $ 0.49 .6% + $ 0.

  מסיימים

  בחירת מעבד התשלומים הנכון היא המפתח ליצירת תהליך תרומה יעיל לתומכים ולהקל על הצוות שלך לעקוב אחר התקדמות התרמה. PayPal מציעה תכונות רבות שהעמותה שלך צריכה לנהל התרמה מקוונת. עם זאת, אם אתם מחפשים מערכת חזקה יותר שתעקב אחר כל פעילויות ההתרמה במיקום אחד, מערכת ניהול תורמים עשויה להיות הפיתרון הנכון עבורכם.

  ? התחל עם המשאבים הנוספים הללו:

  • מהו עיבוד תשלום ללא מטרות רווח? המדריך של Kindful ליסודות מכסה את מה שהעמותה שלך צריכה לדעת על עיבוד תשלום ותרומות.
  • איזה מעבד תשלום הוא המתאים ביותר לעמותה שלך? עיין בפוסט זה לקבלת מבט מקרוב על מעבדי התשלומים המובילים ללא מטרות רווח הזמינים והתכונות הטובות ביותר של כל פלטפורמה.
  • תשלומי Bloomerang – תשלומי תהליכים בקלות. למידע נוסף על תכונות עיבוד התשלומים של Bloomerang וכיצד הם יכולים לעזור לעמותה שלך למקסם את גיוס הכספים שלה.

  קבעו הדגמה חיה עם השותף שלנו Bloomerang, ונראה לכם כמה קל ליצור ולבצע אוטומציה של דוחות, להשתמש בכלי התרמה מקוונים ולא מקוונים, לשלב במהירות ולגשת לכל הנתונים שלכם ובסופו של דבר ליצור זמן רב יותר לעסוק בתורמים שלכם.